• VTEM Image Show
 
Про компанію

 

Аудиторська фірма «Аудит Сервіс Груп» була зареєстрована та розпочала діяльність в 2001 році.

Протягом 15 років своєї роботи фірма зуміла зайняти гідне місце на ринку аудиторських та бухгалтерських послуг.

За час діяльності аудиторської фірми нашими клієнтами були представники державних та приватних підприємств, малі та великі фірми - підприємства різних напрямків діяльності.

Аудиторська фірма «Аудит Сервіс Груп» допомагає вирішувати фінансові і податкові проблеми з урахуванням стратегії вашого бізнесу:

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр аудиторських, бухгалтерських і консультативних послуг, виконання яких, будь-якого ступеня складності, забезпечують висококваліфіковані аудитори, досвідчені фахівці в сфері фінансів, економіки, податків, права тощо.

Надаючи усні та письмові консультації з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансової звітності, а також прав і відповідальності платників податків в Україні, ми допомагаємо правильно використати діючі і нововведенні норми українського законодавства.

Ми гарантуємо конфіденційність наданої нам інформації і професійність наших працівників.

Одним з основних пріоритетів фірми є постійне підвищення кваліфікації усіх працівників. Участь у семінарах з аудиту, бухгалтерського та податкового обліку, курси з підвищення кваліфікації, систематичний моніторинг законодавства і змін до нього, серйозний та комплексний підхід до вирішення проблем замовників це все дає можливість нашим клієнтам отримати професійні послуги з аудиту і бухгалтерського обліку.